+48 510 600 866 fundacja@powiemyto.pl

Grupy wsparcia

Prezentujemy 4 grupy wsparcia, które działają przy Fundacji "Powiemy To" i Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Osób Jąkających się "Ostoja".

Klub J

 Klub J to grupa wsparcia dla dorosłych osób jąkających się. W Lublinie została powołana w 1992 roku przez Zdzisława Gładosza na terenie Specjalistycznej Poradni Psychoprofilaktyki i Terapii Rodzin. Od 1 stycznia 2018 roku Klub J działa w Fundacji „Powiemy To”. Spotkania odbywają się w każdy 1 i 3 poniedziałek miesiąca o godzinie 18,00. Klub J są w całej Polsce i cieszą się dużą popularnością.

Grupa wsparcia dla rodziców dzieci z jąkaniem

Grupa wsparcia dla rodziców dzieci z jąkaniem została powołana na początku stycznia 2016 roku przez założyciela Fundacji Grzegorz Chmielewskiego w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na samopomoc ze strony rodziców. W czerwcu 2016 w ramach grupy realizowaliśmy projekt „Tak. Powiemy To! Spotkania mają miejsce raz w miesiącu, zazwyczaj w pierwszą środę o godzinie 18,00.

Grupa wsparcia dla rodziców dzieci z autyzmem

Grupa wsparcia dla rodziców dzieci z autyzmem została powołana z inicjatywy Urszuli Antończuk – Grab w pierwszej połowie 2016 roku, spotkania mają miejsce zazwyczaj w ostatnią środę miesiąca o godzinie 18,00.

Klub Młodych „J”

Samopomocowe spotkania warsztatowe dla młodych osób jąkających się bądź z innymi trudnościami w mowie i komunikacji.