+48 510 600 866 fundacja@powiemyto.pl

Zarząd Fundacji „Powiemy To”

Grzegorz Chmielewski

Prezes Zarządu

Działacz pozarządowy, psycholog, neurologopeda, oligofrenopedagog. Jestem założycielem i fundatorem. Mam doświadczenie w pracy w placówkach oświatowych, pomocy społecznej i organizacjach pozarządowych. Specjalizuje się w terapii osób z zaburzeniami płynności w mowie.  Moje pasje: dziennikarstwo i podróze

Emil Chwiej

 Wiceprezes Zarządu

Posiadam wykształcenie zawodowe licencjackie z zakresu Promocji Zdrowia z Elementami Zdrowia Publicznego. W ubiegłym roku ukończyłem studia podyplomowe z Edukacji i Rehabilitacji Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Obecnie kontynuuje naukę na studiach pedagogicznych II stopnia oraz podyplomowych Edukacja i Rehabilitacja osób z Autyzmem i Zespołem Aspergera. Swoją przyszłość wiąże z pracą z dziećmi niepełnosprawnymi, autystycznymi i ich rodzinami – Bo „Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi” – św. Jan Paweł II.

 

 

 

Przemysław Gumieniak

Wiceprezes Zarządu

Z wykształcenia jestem prawnikiem. Od kilku lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi w Lublinie. Moje zainteresowania wiążą się z turystyką i historią.

Adam Sawicki

Członek Zarządu

Z wykształcenia jestem pedagogiem, z zawodu przewodnikiem wycieczek, prowadzę  gospodarstwo rolne. Moją pasją są wędrówki górskie. W Fundacji zajmuje się organizacją wyjazdów rekreacyjnych.